НОВОРІЧНІ СВЯТА У БЕРЕСТІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Дата: 02.01.2019 08:18

Протягом 27-28 грудня 2018 року в Берестівській школі відбулися новорічні заходи. Новорічні ранки для учнів 1-2 та 3-4 класів запам’яталися дітям веселою розважальною програмою: іграми, піснями, танцями та солодкими цукерками від Діда Мороза. Учні 5-7 класів раділи святу на новорічній дискотеці, а старшокласники (8-11 кл.) боролися за виграш у змаганнях «Хто зверху?», які традиційно готували учні 11 класу (класний керівник Омельченко Н.В.). Яскравими вогнями сяяла ялинка, дзвінким дитячим сміхом наповнилася святкова зала, а попереду ще багато свят і веселі зимові канікули. З Новим 2019 роком! Нехай усім щастить!