Пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обоє 'язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та

Дата: 10.04.2019 08:58

Увага! Пряма лінія!
У вівторок, 16 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обоє 'язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо)», під час якої на запитання іромадян відповідатимуть представник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу.
Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.
Всі дзвінки безкоштовні.