Акція "Біла ромашка" у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 15.04.2019 09:11

У рамках тижня боротьби з туберкульозом в Миколаївській школі пройшла акція "Біла ромашка". Мета цієї акції полягала в тому, що учні повинні усвідомити значеність об'єднання в боротьбі проти цього страшного захворювання. Символом акції було виготовлення учнями ромашки, а пелюстки квітки означають певні знання щодо профілактики хвороби, отримані дітьми в школі.

В школі були проведені такі заходи: інформаційна година "Захитимо себе від туберкульозу", учнями 5-7 класів була оформлена виставка малюнків "Туберкульоз та його наслідки", учням 4-5 класів була показана презентація "Біла ромашка - символ боротьби з туберкульозом", учнями 8-11 класів написані диктанти на тему "Чому туберкульоз є небезпекою для всіх", лекція медичної сестри Клименко НМ. на тему "Причина та наслідки захворювання на туберкульоз".