Обмеження в русі великовагових транспортних засобів

Дата: 18.07.2019 12:27

На виконання розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 22.05.2019 № 279 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг та вулиць на період підвищення температурного повітря у 2019 році», з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг під час підвищення температури повітря більше +28°С вводиться в дію тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів.

Службою автомобільних доріг у Запорізької області визначені міста для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

Бердянська райдержадміністрація надає перелік вищезазначених місць у Запорізькій області. Просимо інформацію щодо місць для відстою великовагових транспортних засобів розмістити на офіційних веб-ресурсах органів місцевого самоврядування.