Нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN

Дата: 03.09.2019 11:11

До уваги платників податків!

Бердянське управління Державної казначейської служби України у Запорізької області повідомляє, що з 01.10.2019 вступають в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN.

Згідно з постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерноцифрових символів.

Звертаємо увагу, що з 01.10.2019 до 31.10.2019 діє перехідний період, а з 01.11.2019 – у постійному режимі. Реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN по Запорізькій області, розміщено на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області офіційного Веб-порталу Державної казначейської служби України в мережі Internet за адресою www.treasury.gov.ua.