A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Увага, ПОЛЮВАЛЬНИКАМ! Встановлення строків полювання та порядок його здійснення

Дата: 04.09.2019 14:00
Кількість переглядів: 910

“ Про встановлення строків полювання та порядок його здійснення, а також норм відстрілу інших мисливських тварин віднесених до державного мисливського фонду, у сезон полювання 2019/ 2020 років, на території мисливських угідь КП “ОХОТА” Бердянського товариства мисливців та рибалок”

 

 1. Установити такі строки полювання:
  1. На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної. лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої). лиску, куликів (крім кулика- сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста. поручайника. крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого) - з ранку за годину до сходу сонця з 10 серпня по 29 грудня 2019 року включно.
  2. На голубів (крім голуба-синяка) - з ранку за годину до сходу сонця з 10 серпня по 27 жовтня 2019 року включно.
  3. На гусок: сіру, білолобу велику» гуменника (крім гуски малої (білолобої малої) - з ранку за годину до сходу' сонця з 10 серпня 2019 року по 26 січня 2020 року включно.
  4. На перепела — з ранку за годину до сходу сонця з 10 серпня по 27 жовтня 2019 року включно.
  5. На куріпку сіру та фазана (самця) - з 05 жовтня по 15 _ грудня 2019 року включно.
  6. На зайця—русака — з 03 листопада 2019 року по 19 січня 2020 року включно.
  7. На лисицю, єнотовидного собаку, вовка - з 05 жовтня 2019 року по 23 лютого 2020 року включно (під керівництвом посадової особи користувача мисливських угідь: колективне або облавне полювання).
 2. Установити, що:
  1. Днями полювання є:

2.1.1 На пернатих: середа, четвер, субота, неділя;

 1. четвер - для мисливців з мисливськими собаками, які мають відповідний паспорт на собаку.

2.1.2 На хутрових;

 1. на зайця-русака - неділя;
 2. на лисицю, єнотовидного собаку, вовка - середа, субота, неділя.
  1. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - один заєць. Норми відстрілу вовка, лисиці та єнотовидного собаки не лімітовано.
  2. Норма добування     пернатої дичини       одним мисливцем за день

полювання не повинна перевищувати:

норець великий

2

лиска

6

кулики

10

гуски 

3

куріпка сіра

3

перепел

15

качки  

5

фазан

3

голуби

10.

Перната дичина, вирощена на фермах “під постріл”, є ненормованою.

  1. Полювання на пернату дичину та хутрових звірів проводиться у відповідності вимог Закону “Про мисливське господарство та полювання” та “Положення про правила проведення полювань, поводження зі зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин” затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від І 7.10.2011 року № 549 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2011 року за № 1211/19949.
  2. Полювання па пернату дичину, та хутрових звірів здійснюється за відстрільною карткою, згідно затвердженого та погодженого Порядку видачі відстрільних карток на добування мисливських тварин в угіддях КП “ОХОТА” у межах пропускної спроможності мисливських угідь.

Відстріл вовків, бродячих собак і котів, сірих ворон, здійснюється мисливцями під час полювання на інші види мисливських тварин.

  1. До початку полювання мисливець зобов'язаний зареєструватися у єгеря. Єгер або мисливець роблять відповідний запис у щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

За відсутність відповідного запису у контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання у зазначений день та про добуту личину, особисту відповідальність несе мисливець.

Мисливець, який проігнорував реєстрацію до початку полювання і почав полювання без відома єгеря, несе відповідальність згідно ст.20 ч.7 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”, а саме - полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання.

  1. До полювання допускаються мисливські собаки, які мають паспорт на собаку мисливських порід та пройшли реєстрацію на мисливський сезон 2019/2020 р.р. Полювання з мисливськими собаками, які не пройшли реєстрацію у користувача мисливських угідь - заборонено.
  2. Під час полювання мисливці зобов’язані дотримуватися профілактичних заходів щодо сказу, африканської чуми свиней та інших небезпечних хвороб, а уразі виявлення ослаблених тварин або загиблих негайно інформувати користувача мисливських угідь. Користувач мисливських угідь, в свою чергу, інформує органи Держпродспоживслужби, Запорізького ОУЛМГ та інші зацікавлені органи та вживає необхідні заходи відповідно до чинного законодавства України.
  1. Користувач мисливських угідь самостійно має право закривати полювання4-, на окремий або всі види диких тварин в мисливських угіддях при виникненні або загрозі поширення особливо небезпечних хвороб, у тому числі спільних для тварин і людей.
  2. Відстріл диких тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводиться відповідно до “Інструкції про вибірковий діагностичний відстріл мисливських тварин для проведення державної ветеринарно-санітарної експертизи”,

‘ яка затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.02.2014року № 60 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.04.2014р. за № 423/25200.

*          3. Забороняється:     

 1. Полювати без належного на те дозволу, а саме:
 • без документів на право полювання визначені статтею 14 Закону України "І Іро мисливське господарство та полювання”.
 1. Полювання в заборонених для цього місцях, а саме:
 • . на території Приазовського національного природного парку;
 • на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду;
 • на відтворювальних ділянках;
 • в угіддях, не зазначених у дозволі;
 • у межах населених пунктів і на відстані ближче ніж 200 метрів від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель. де можливе перебування людей.
 1. Полювання на заборонених для добування тварин, занесених до Червоної книги України.
 2. Полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами.
 3. Полювання на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю, або з  використанням набоїв,споряджених кулями і шротом діаметром 5мм. (№ 0000).
 4. На хутрових звірів (крім вовка за погодженням з єгерською службою) з нарізною вогнепальною зброєю.
 5. Полювання з мисливськими собаками без наявності на них паспорта.
 6. Транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту у щорічній контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання, а також у дозволі на їх добування.
 7. Полювання з порушенням установленого для мисливського господарства КП “ОХОТА” порядку здійснення полювання.
 8. Полювання на заборонених для добування тварин.
 9. Самовільне привласнення знайдених в угіддях загиблих мисливських тварин або їх частин, руйнування, нищення або псування штучних гнізд, солонців, годівниць для звірів і птахів, вказівних знаків, відповідних вивісок та інших атрибутів мисливського господарства.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь