Про скликання 50 (позачергової) сесії Берестівської сільської ради VІІ скликання

Дата: 04.11.2019 08:46

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ЗОБОВЯЗУЮ:

І.  Провести  50 (позачергову) сесію Берестівської сільської ради сьомого

скликання 04 листопада 2019 року  0 14.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі

питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської

ради від 21.12.2018 р. № 52  ,,Про бюджет об’єднаної територіальної  громади Берестівської сільської ради на 2019 рік’’.

ДОПОВІДАЄ:  Семкович М.Г., заступник сільського  голови з фінансово-економічних  питань.

1.  Про  надання  матеріальної  допомоги  (Чупрій О.В.).

ДОПОВІДАЄ:  Лісовська Л.М.,  начальник відділу  соціального  захисту  населення.

1.  Про  надання  матеріальної  допомоги  (Антіпова Ж.І.).

4. Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

V.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

В.о. сільського  голови                                                              С.ЗИБОРОВ