Нова хвиля правопросвітницького проєкту «Я маю право!»

Дата: 05.11.2019 13:41

На сьогодні продовжується реалізація правопросвітницького проєкту «Я маю право!» Міністерства юстиції України, який спрямований на підвищення юридичної грамотності українців та формування  нової  правової культури в суспільстві.

Цей проєкт активно змінював і продовжує змінювати правову свідомість громадян, реалізовує їх конституційні права та допомагає отримувати безоплатну правову допомогу.

Завдяки таким кампаніям в рамках правопросвітницького проєкту «Я маю право!» Міністерства юстиції України як: чесна платіжка, виїзд із дитиною за кордон, відповідальне батьківство, чужих дітей не буває, стоп булінг, стоп насильство, право на виконання рішення суду, маски-шоу стоп, захист прав громадян України в Криму, я маю право голосу, права споживача, громадський радник у кожну громаду, право на землю, право на субсидію, як вирішити спір, громадяни змогли отримати вичерпні відповіді на свої питання та отримати необхідну інформацію про свої права, де і як їх захищати.

У липні 2019 року Міністерством юстиції України було прийнято рішення про продовження реалізації  правопросвітницького проєкту «Я маю право!» строком до 2022 року. Новою хвилею проєкту передбачено залучення інноваційних інструментів та рішень задля спрощення доступу людей до правової інформації,