ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА!!!

Дата: 11.11.2019 13:53

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього року святкування випало на 03.11.2019.

В Берестівській  ОТГ працює 10 соціальних робітників, завдяки їх знанням, багатому досвіду роботи щоденно отримують кваліфіковану допомогу ті громадяни нашої території, які найбільше її потребують.

Соціальна праця скромна і негучна, але сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла. Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашого життя, надійною опорою для тих, хто потребує допомоги.

З нагоди професійного свята вітаємо та бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров`я, сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці.

Відділ соціального захисту населення Берестівської ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)