Конкурс на заміщення вакантної посади директора Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню.

Дата: 14.11.2019 10:43

Берестівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню (вул. Шкільна, 2 с Троїцьке, Бердянський район, Запорізька область).

У конкурсі на заміщення вакантної посади керівника навчального закладу може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічно роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров'я що дозволяє виконувати професійні обов’язки, не засуджений.

Особи які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають брати участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

•        заяву на участь у конкурсі

•        особовий листок по обліку кадрів;

•        фото для особового листка;

•        автобіографію (в довільній формі):

•        копію диплому;

•        копію свідоцтва про шлюб, якщо на дипломі дівоче прізвище;

•        копію трудової книжки

•        копію ідентифікаційного коду;

•        копію паспорта;

•        копію атестаційного листа та свідоцтво про проходження курсової перепідготовки;

•        декларація за попередній рік;

•        медичну довідку;

•        довідку про вільне володіння рідною мовою;

Термін подання заяв та копій документів - впродовж ЗО днів з дня опублікування оголошення до 14.12.2019) Документи приймаються за адресою : вул Миру. 177А, с. Берестове (Берестівська сільська рада), тел 061-53-96-2-89

до розпорядження №166-к від 14.11.2019р