Про скликання 51 (позачергової) сесії Берестівської сільської ради VІІ скликання

Дата: 28.11.2019 12:01

сільського голови

28.11.2019                                     с. Берестове                                     № 180

Про скликання 51 (позачергової)  сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ЗОБОВЯЗУЮ:

І.  Провести  51 (позачергову) сесію Берестівської сільської ради сьомого

скликання (друге пленарне засідання) 04 грудня 2019 року  0 13.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

4. Про  розпорядження сільського  голови.

ДОПОВІДАЄ:  Семкович М.Г., заступник сільського голови з фінансово-економічних питань.

5. Про  звіт  Берестівського  сільського  голови  про  реалізацію  державної  регуляторної  політики  Берестівською  сільською  радою  у  2019 році.

ДОПОВІДАЄ:  Кушнір Н.М., сільський голова.

6. Про  затвердження  Плану  діяльності  Берестівської  сільської  ради з  підготовки  проектів  регуляторних  актів  на  2020 рік.

7. Про  план  роботи  Берестівської  сільської  ради сьомого  скликання

на  І півріччя  2020 року.

ДОПОВІДАЄ:  Суницька Г.О., секретар сільської ради.

8. Про  матеріальну допомогу.

ДОПОВІДАЄ: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

9. Земельні питання.

ДОПОВІДАЮТЬ:  Косенко О.С., Ігнатенко Л.В., Гринько А.І., спеціалісти-землевпорядники.

4. Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

V.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР