Нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів

Дата: 14.01.2020 09:49

До уваги платників!

Повідомляємо, що у зв’язку із запровадженням з 01.01.2020 в системі Державної казначейської служби України Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, введено в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Реквізити всіх рахунків, відкритих для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за новим Планом рахунків № 1203 по Запорізькій області, розміщено на Вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області офіційного Вебпорталу Державної казначейської служби України в мережі Internet за адресою www.treasury.gov.ua.