54 сесія

Дата: 22.01.2020 10:41

Проект рішення _ №____ "Про припинення  повноважень  депутата Берестівської  сільської ради  сьомого  скликання"

Проект рішення _ № ____"Про  внесення доповнень у рішення  Берестівської  сільської  ради  від  04.12.2019р. № 6  ,,Про  затвердження  Плану  діяльності  Берестівської  сільської  ради з  підготовки  проектів  регуляторних  актів  на  2020 рік’’

Проект рішення_ №___"Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду"

Проект рішення _ №___"Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність "