Про скликання 55 (позачергової) сесії Берестівської сільської ради VІІ скликання

Дата: 28.01.2020 08:15

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

сільського голови

28.01.2020                                     с. Берестове                                     № 20

Про скликання 55-ї (позачергової)  сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ЗОБОВЯЗУЮ:

І.  Провести  55-у (позачергову) сесію Берестівської сільської ради сьомого

скликання 28 січня 2020 року  0 12.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про надання дозволу на заключення  договору на поставку природного газу.

Доповідає: Кушнір Н.М., сільський голова.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР