Берестівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 23.01.2020 15:05

У зв'зку з закінченням строкового договору директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню  Берестівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню (вул. Миру, 30 с.Миколаївка, Бердянський район, Запорізька область).

У конкурсі на заміщення  посади керівника навчального закладу може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічно роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров'я що дозволяє виконувати професійні обов’язки, не засуджений.

Особи які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають брати участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

•        заяву на участь у конкурсі

•        фото (2 шт);

•        автобіографію (в довільній формі):

•        копію диплому;

•        копію свідоцтва про шлюб, якщо на дипломі дівоче прізвище;

•        копію трудової книжки

•        копію ідентифікаційного коду;

•        копію паспорта;

•        копію атестаційного листа та свідоцтво про проходження курсової перепідготовки;

•        декларація за попередній рік;

•        медичну довідку;

•        довідку про вільне володіння рідною мовою;

•        довідка про відсутність судимості

Термін подання заяв та копій документів - впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення до 23.02.2020) Документи приймаються за адресою : вул Миру. 177А, с. Берестове (Берестівська сільська рада), тел 061-53-96-2-89