Про скликання 56 (позачергової) сесії Берестівської сільської ради VІІ скликання

Дата: 13.02.2020 10:18

сільського голови

13.02.2020                                     с. Берестове                                     № 23

Про скликання 56-ї (позачергової)  сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ЗОБОВЯЗУЮ:

І.  Провести  56-у (позачергову) сесію Берестівської сільської ради сьомого

скликання 17 лютого 2020 року  0 12.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  внесення змін  та  доповнень  до  рішення Берестівської  сільської

ради  від 20.12.2019р. № 36  ,,Про  бюджет  об’єднаної  територіальної  громади  Берестівської  сільської ради  на  2020 рік’’.

Доповідає:  Семкович М.Г., заступник сільського  голови з фінансово-економічних питань.

1. Про розпорядження  сільського голови.

3. Про проект  регуляторного акта – проект  рішення  Берестівської  сільської  ради  ,,Про затвердження  Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Берестівської  сільської ради.

Доповідає:  Верескун І.О.,  начальник  відділу ,,ЦНАП’’.

1. Земельні питання.

Доповідають:  Косенко О.С., Ігнатенко Л.В., спеціалісти-землевпорядники.

1.  Про  надання  матеріальної  допомоги.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального  захисту  населення.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проекти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 16.00 год. 13.02.2020 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР