Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проект рішення Берестівської сільської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Дата: 17.02.2020 15:48

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

проект рішення Берестівської сільської ради

«Про затвердження Регламенту

відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Берестівської сільської ради                                                                                             Бердянського району Запорізької області

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу Регламенту відділу «Центр  надання адміністративних послуг» Берестівської сільської ради.

Проект регуляторного акту розроблено з  метою чіткого визначення порядку організації роботи та взаємодії учасників Центру надання адміністративних послуг, органів виконавчої влади, установ, їх посадових та службових осіб, задіяних у забезпеченні організації надання встановленого переліку адміністративних послуг у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Берестівської сільської ради, створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

Проект рішення Берестівської сільської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області, аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Берестівської сільської  ради https://berestivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 71130  Запорізька область Бердянський  район с.Берестове  вул. Миру, 177А.
  • на електронну адресу: superberestovesilrada@ukr.net