Про скликання 58-ї (позачергової)  сесії

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

сільського голови

23.03.2020                                     с. Берестове                                     № 46

Про скликання 58-ї (позачергової)  сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  у зв’язку  з  виробничою  необхідністю,  враховуючи  вимоги  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 11.03.2020р. № 211  ,,Про  запобігання  поширенню  на  території  України  корона вірусу  COVID-19’’  (зі змінами), протоколу № 2 позачергового засідання  Державної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних   ситуацій  від  10.03.2020р.,  протоколів  регіональної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  Запорізької області  від  12.03.2020р. № 6,  розпорядження голови  Запорізької обласної  ради  від  17.03.2020р. №116  ,,Про  організацію  роботи  органів  виконавчої влади  та  місцевого  самоврядування  Запорізької області  в  умовах  карантину,  викликаного  поширенням  корона вірусу COVID-19’’ та  з  метою  мінімізації  ризиків  поширення  на  території  ОТГ  коронавірусу COVID-19’’.ЗОБОВЯЗУЮ:

І.  У зв’язку з карантинним режимом роботи ,провести  58-у (позачергову) сесію Берестівської сільської ради сьомого скликання 24 березня 2020 року  0 11.00 годині  в режимі skype–конференції в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32,  з  використанням  скап-зв’язку,  а  саме:  депутати виборчих округів №№ 1-10  - с. Берестове вул. Шкільна, 32, приміщення ЦНАПу, депутати виборчих округів №№ 11-15  - с. Троїцьке  вул. Вишнева, 9, приміщення Троїцького  старостату, депутати виборчих округів №№ 12-16, 18-22  - с. Миколаївка вул. Горького, 13, приміщення Миколаївського старостату.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  внесення змін  та  доповнень  до  рішення Берестівської  сільської

ради  від 20.12.2019р. № 36  ,,Про  бюджет  об’єднаної  територіальної  громади  Берестівської  сільської ради  на  2020 рік’’.

Доповідає:  Семкович М.Г., заступник сільського  голови з фінансово-економічних питань.

1. Про внесення змін  та  доповнень  до  рішення  Берестівської сільської

ради  від  04.12.2019р. № 46  ,,Про  виділення  земельних  часток (паїв)  в  натурі  (на місцевості)  та  передачу  у  власність  земельних ділянок громадянам-власникам сертифікатів  колишнього  КСП  ,,Україна’’  для ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва’’.

Доповідає:  Остапко Л.П., головний спеціаліст-землевпорядник.

2. Про  виділення  земельних  часток (паїв)  в  натурі  (на місцевості)  та  передачу  у  власність  земельних  ділянок громадянам-власникам сертифікатів  колишнього  КСП  ,,Україна’’  для ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва.

Доповідає: Остапко Л.П., головний спеціаліст-землевпорядник.

1. Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки  та  надання  її  у  власність.

Доповідає: Остапко Л.П., головний спеціаліст-землевпорядник.

4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту Берестівсткої сільської ради.

Доповідає:  Кравець С.О., спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії.

5. Про скасування договорів оренди

Доповідає:  Кравець С.О., спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проекти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 08.00 год. 24.03.2020 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР