Фонд соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє

Дата: 25.03.2020 14:32

Шановні страхувальники!

Бердянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє про необхідність інформування відділення про випадки тимчасової непрацездатності:

• у осіб, робота яких пов’язана з обслуговуванням населення , які були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями, та яким видано листок непрацездатності інфекціоністом або лікуючим лікарем згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС;

• внаслідок перебування у закладах охорони здовов’я,  а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню короно вірусної хвороби (COVID – 19).