Щодо призначення та перерахунку соціальних допомог на період карантину!!!

Дата: 23.04.2020 09:17

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ

СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!!!

З метою посилення соціального захисту громадян на період карантину Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання державної соціальної допомоги» від 08.04.2020 р.№ 264, якою передбачено призначення, перерахунок і виплату різних видів державної соціальної допомоги без особистого звернення до органів соціального захисту населення.

Звертаємо також увагу, що постановою визначено, що органом соціального захисту населення протягом місяця після відміни карантину буде проведено перерахунок розміру виплати державних допомог з першого числа місяця, в якому закінчився строк виплати допомоги, але не раніше ніж з місяця встановлення карантину.

Тому доводимо до Вашого відома, що зміну всіх обставин, які впливають на визначення права розміру державних допомог, отримувачі повинні повідомляти шляхом надсилання письмового звернення поштою, за допомогою засобів електронного зв’язку (електронне звернення), та телефонного зв’язку або через уповноважених осіб сільської ради для запобігання надміру виплачених коштів державних допомог.

Відділ СЗН Берестівської ОТГ