Вебінар для безробітних: зручно, інформативно, доступно!

Дата: 07.05.2020 16:10

Карантин – час для саморозвитку. Саме тому фахівці відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості опанували нову форму профорієнтаційної роботи з безробітними – вебінари за допомогою програми «Zoom».

Вебінари є новим та зручним візуальним, дистанційним методом зв'язку із громадянами для надання їм наших послуг.

Другий тиждень поспіль у стінах Бердянського міськрайонного центру зайнятості фахівці відділу проводять інформаційні вебінари із загальних питань зайнятості для безробітних громадян, які набули статусу безробітного в період карантину.

Завдяки дистанційній комунікації на вебінарах, слухачі отримують інформацію про:

• особливості обслуговування в службі зайнятості та рекрутингові послуги в умовах карантину;

• виплату допомоги по безробіттю;

• реєстрацію в службі зайнятості в період карантину;

• сучасні джерела пошуку роботи та особливості складання резюме, підготовку до співбесіди з роботодавцем тощо;

• web-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій, а саме сучасні електронні сервіси: «Єдине соціальне середовище», «Освітній портал», «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри», «Lingva Skills», офіційний сайт ДСЗ та Фейсбук-сторінки, на яких можна знайти актуальні вакансії, розмістити власне резюме подивитися зміни до законодавства та почитати цікаві новини.

Наприкінці конжного онлайн-семінару фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості надають роз’яснення з питань, які слухачі поставили в чаті чи особисто.

Участь у вебінарах є безкоштовною та доступною для всіх зацікавлених. Тому скористайтесь можливістю отримати нові практичні знання чи необхідну інформацію для побудови подальших професійних планів. Маєте намір приєднатися? Зробити це досить просто:

• завантажте Zoom на свій девайс (смартфон, планшет, компютер, ноутбук);

• зареєструйтесь на Zoom;

• зв’яжіться зі своїм кар’єрним радником чи фахівцем відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості;

• у зазначений день і час приєднайтеся до групи.

Контактні телефони фахівців Бердянського міськрайонного центру зайнятості для участі у вебінарах:

• відділ організації працевлаштування населення: 4-70-87, 4-70-84;

• відділ активної підтримки безробітних: 4-70-89.