Cкликання 60-ї (позачергової)  сесії  Берестівської  сільської ради VІІ скликання!

Дата: 14.05.2020 13:11

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  у зв’язку  з  виробничою  необхідністю,  враховуючи  вимоги  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 11.03.2020р. № 211  ,,Про  запобігання  поширенню  на  території  України  корона вірусу  COVID-19’’  (зі змінами), протоколу № 2 позачергового засідання  Державної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних   ситуацій  від  10.03.2020р.,  протоколів  регіональної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  Запорізької області  від  12.03.2020р. № 6,  розпорядження голови  Запорізької обласної  ради  від  17.03.2020р. №116  ,,Про  організацію  роботи  органів  виконавчої влади  та  місцевого  самоврядування  Запорізької області  в  умовах  карантину,  викликаного  поширенням  корона вірусу COVID-19’’ та  з  метою  мінімізації  ризиків  поширення  на  території  ОТГ  коронавірусу COVID-19’’.ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  60-у (позачергову) сесію Берестівської сільської ради сьомого

скликання 15 травня 2020 року  0 10.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32,  з  використанням  скайп-зв’язку,  а  саме:  депутати виборчих округів №№ 1-10  - с. Берестове вул. Шкільна, 32, приміщення ЦНАПу, депутати виборчих округів №№ 11-15  - с. Троїцьке  вул. Вишнева, 9, приміщення Троїцького  старостату, депутати виборчих округів №№ 12-16, 18-22  - с. Миколаївка вул. Горького, 13, приміщення Миколаївського старостату.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  розпорядження сільського голови.

Доповідає:  Семкович М.Г., заступник сільського  голови з фінансово-економічних питань.

1. Про внесення змін  та  доповнень  до  рішення  Берестівської сільської

ради  від  20.12.2019р. № 34  ,,Про затвердження штатів по установах Берестівської сільської ради на 2020 рік’’.

Доповідає:  Кушнір Н.М., сільський голова.

2. Про  надання матеріальної допомоги.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу СЗН.

1.  Земельні питання.

Доповідає: Остапко Л.П., головний спеціаліст-землевпорядник.

4. Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проекти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 16.00 год. 14.05.2020 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР