ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Дата: 18.05.2020 11:18

Станом на 16 березня 2020 року у світі новим коронавірусом COVID-19 інфіковано 169387 людей. Від хвороби вилікувались вже 77257 пацієнтів. Від ускладнень, спричинених захворюванням, померли 6513 осіб.

В Україні станом на 16.03.2020р. зафіксовано три випадки захворювання на коронавірус.

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надзвичайних ситуацій було прийнято рішення тимчасово припинити проведення масових заходів, навчання, особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування. В особому режимі працюють медичні заклади.

Задля вирішення невідкладних проблем, які Вас турбують, Ви можете звертатися із письмовими зверненнями та надсилати їх поштою на адресу: 71130 Берестівська сільська рада вул. Миру, 1776, с. Берестове Бердянського району Запорізької області чи 71130 відділ „ЦНАП” Берестівської сільської ради вул. Шкільна, 32, с. Берестове Бердянського району Запорізької області, або електронною поштою superberestovesilrada@ukr.net.

Крім цього, з метою вирішення нагальних питань, Ви можете звертатися до старостату або за тел. 0615396289 щоденно, крім вихідних днів.

Берестівська сільська рада звертається до усіх мешканців громади з проханням по можливості обмежити пересування по території громади та за її межами.

Потурбуйтеся про своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Протокол засідання комісії ТЕБ та НС Берестівської сільської ради від 17.03.2020

Розпорядження про організацію роботи Берестівської сільської ради в умовах карантину

Рішення виконавчого комітету Берестівської сільської ради Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню короновірусу

Протокол наради з питань забезпечення соціального захисту населення в період карантину