Про скликання 61-ї  сесії  Берестівської  сільської ради

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

сільського голови

16.06.2020                                     с. Берестове                                     № 75

Про скликання 61-ї  сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  у зв’язку  з  виробничою  необхідністю,  враховуючи  вимоги  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 11.03.2020р. № 211  ,,Про  запобігання  поширенню  на  території  України  коронавірусу  COVID-19’’  (зі змінами), протоколу № 2 позачергового засідання  Державної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних   ситуацій  від  10.03.2020р.,  протоколів  регіональної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  Запорізької області  від  12.03.2020р. № 6,  розпорядження голови  Запорізької обласної  ради  від  17.03.2020р. №116  ,,Про  організацію  роботи  органів  виконавчої влади  та  місцевого  самоврядування  Запорізької області  в  умовах  карантину,  викликаного  поширенням  корона вірусу COVID-19’’ та  з  метою  мінімізації  ризиків  поширення  на  території  ОТГ  коронавірусу COVID-19’’.ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  61-у сесію Берестівської сільської ради сьомого скликання 18

червня 2020 року  0 10.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32,  з  використанням  скайп-зв’язку,  а  саме:  депутати виборчих округів №№ 1-10  - с. Берестове вул. Шкільна, 32, приміщення ЦНАПу, депутати виборчих округів №№ 11-15  - с. Троїцьке  вул. Вишнева, 9, приміщення Троїцького  старостату, депутати виборчих округів №№ 12-16, 18-22  - с. Миколаївка вул. Горького, 13, приміщення Миколаївського старостату.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  роботу  постійних  комісії  Берестівської  сільської  ради  7

скликання.

Доповідають: голови постійних комісій.

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської

ради  від 20.12.2019 року №36 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Берестівської сільської ради  на 2020 рік.

Доповідає:  Семкович М.Г., заступник сільського голови з фінансово-економічних питань.

1. Про  розпорядження сільського  голови.

Доповідає: Семкович М.Г., заступник сільського  голови з фінансово-економічних питань.

4. Про  внесення змін у рішення Берестівської сільської ради  від 16.11.2015р. № 04  ,,Про  утворення  постійних  комісій  Берестівської  сільської  ради  7 скликання’’.

Доповідає:  Кушнір Н.М., сільський голова.

5. Про  внесення  змін  у  рішення  Берестівської  сільської  ради  від  16.11.2015р. № 06  ,,Про  утворення  виконавчого комітету  Берестівської  сільської  ради 7 скликання,  визначення  його  чисельності,  затвердження  персонального  складу’’.

Доповідає:  Кушнір Н.М., сільський голова.

6. Про  план  роботи  Берестівської  сільської  ради сьомого  скликання

на  ІІ півріччя  2020 року.

Доповідає:  Суницька Г.О., секретар сільської  ради.

7. Земельні питання.

Доповідає: Остапко Л.П., головний спеціаліст-землевпорядник.

8. Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проекти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 16.00 год. 17.06.2020 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР