Онлайн-консультації з питань організації соціальної роботи в громаді

Дата: 17.06.2020 14:08

Основними темами консультації були «Планування та організація надання соціальних послуг» та «Сімейно орієнтована соціальна робота, захист дитини та міжвідомча взаємодія». На консультації були висвітлені питання як загального, так і спеціального (практичного) характеру.

Під час обговорення проблемних питань, були присутні 5 ОТГ, в тому числі представники відділу соціального захисту населення Берестівської ОТГ з питанням щодо організації процесу визначення потреб населення у соціальних послугах.

Вході дискусії експерти центрального офісу з соціальних питань на початку познайомилися з кожною громадою, дізналися про створення, структуру. Експерти надали розгорнуті відповіді на питання від представників ОТГ, до обговорення залучалися всі учасники зустрічі.