Про скликання 62-ї (позачергової) сесії

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

сільського голови

08.07.2020                                     с. Берестове                                     № 91

Про скликання 62(позачергової) сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  у зв’язку  з  виробничою  необхідністю,  враховуючи  вимоги  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 11.03.2020р. № 211  ,,Про  запобігання  поширенню на  території  України  коронавірусу  COVID-19’’  (зі змінами), протоколу № 2 позачергового засідання  Державної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних   ситуацій  від  10.03.2020р.,  протоколів  регіональної  комісії  з  питань  техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  Запорізької області  від  12.03.2020р. № 6,  розпорядження голови  Запорізької обласної  ради  від  17.03.2020р. №116  ,,Про  організацію  роботи  органів  виконавчої влади  та  місцевого  самоврядування  Запорізької області  в  умовах  карантину,  викликаного  поширенням  корона вірусу COVID-19’’ та  з  метою  мінімізації  ризиків  поширення  на  території  ОТГ  коронавірусу COVID-19’’.ЗОБОВЯЗУЮ:

І.  Провести  62 (позачергову) сесію Берестівської сільської ради сьомого

скликання 13 липня 2020 року  0 10.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32,  з  використанням  скайп-зв’язку,  а  саме:  депутати виборчих округів №№ 1-10  - с. Берестове вул. Шкільна, 32, приміщення ЦНАПу, депутати виборчих округів №№ 11-15  - с. Троїцьке  вул. Вишнева, 9, приміщення Троїцького  старостату, депутати виборчих округів №№ 12-16, 18-22  - с. Миколаївка вул. Горького, 13, приміщення Миколаївського старостату.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  місцеві податки і збори на території Берестівської сільської ради.

Доповідає:  Семкович М.Г., заступник сільського голови з фінансово-економічних питань.

1. Про  розпорядження сільського  голови.

Доповідає: Семкович М.Г., заступник сільського  голови з фінансово-економічних питань.

4. Про  затвердження  кошторисної документації.

Доповідає: Шендрик П.В., начальник відділу  інфраструктури й інвестицій.

5. Земельні питання.

Доповідають: спеціалісти-землевпорядники.

8. Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проекти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 13.00 год. 10.07.2020 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР