Берестівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення Берестівської сільської ради

Дата: 06.08.2020 00:37

Оголошення

Берестівська сільська рада сільської об`єднаної територіальної громади  Бердянського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади начальника відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення Берестівської сільської ради  .

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну  вищу юридичну освіту   відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, вміння користуватись комп’ютером та офісною технікою, вільне володіння програмним забезпеченням Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  чи  державній службі   не менше 3 років або при необхідності ( виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах  в  інших  сферах  не менше 5 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків,  розміру та умов оплати праці можна отримати в сільській раді.

Необхідні документи:

• заяву на участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних’’;

• автобіографію   (в  довільній  формі);

• копію диплому про освіту

• копію трудової  книжки;

• копію ідентифікаційного  коду;

• копію паспорта;

• копію військового квитка (за наявності);

• декларація за попередній рік.

• письмова згода на проведення спеціальної перевірки

Документи подавати за адресою : 71130, с. Берестове    вул. Миру,177А, Берестівська сільська рада.

Термін надання документів-тридцять календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами  06153096289.