Про скликання 63 сесії

Дата: 17.08.2020 11:23

1

17.08.2020                                     с. Берестове                                     № 99

Про скликання 63  сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ЗОБОВЯЗУЮ:

І.  Провести  63-ю  сесію Берестівської сільської ради сьомого

скликання 20 серпня 2020 року  0 10.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  внесення змін  та  доповнень  до  рішення Берестівської  сільської

ради  від 20.12.2019р. № 36  ,,Про  бюджет  об’єднаної  територіальної  громади  Берестівської  сільської ради  на  2020 рік’’.

Доповідає:  Семкович М.Г., заступник сільського  голови з фінансово-економічних питань.

1. Про розпорядження  сільського голови.

3. Про затвердження у новій редакції   Програми  ,,Безпека  громади 2018-2020’’

Доповідає:  Шендрик П.В..,  начальник  відділу інфраструктури і інвестицій.

4. Про  внесення  змін  та  доповнень  до  Програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку  Берестівської  об’єднаної  територіальної  громади  на  2019-2021 роки,  затвердженої  рішенням  Берестівської сільської  ради  від  01.02.2019р. № 1.

Доповідає:  Шендрик П.В..,  начальник  відділу інфраструктури і інвестицій.

5. Про Програму «Поліцейський офіцер громади» Берестівської  сільської  ради  на 2020-2022 роки.

6. Земельні питання.

Доповідають:  Остапко Л.П., Головний   спеціаліст – землевпорядник, Косенко О.С., Ігнатенко Л.В., спеціалісти-землевпорядники.

1. Про  надання  матеріальної  допомоги.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального  захисту  населення.

ІІІ. Начальнику відділу інфраструктури Шендрику П.В. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР

З розпорядженням ознайомлений (-а, -і):