Запрошуємо взяти участь у тренінгах «Практичні аспекти підприємницької діяльності у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях», «Стратегічний розвиток бізнесу у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях»

Дата: 02.09.2020 11:52

Бердянський міськрайонний центр зайнятості повідомляє, що програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки європейського союзу, урядів королівства Данії та Японії заплановано проведення серії тренінгів «Практичні аспекти підприємницької діяльності у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях», «Стратегічний розвиток бізнесу у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях».

До участі у тренінгах запрошуються місцеві жителі та внутрішньо переміщені особи що проживають у місті Бердянськ, які бажають організувати власну справу, та ті хто здійснює підприємницьку діяльність.

Посилання реєстрації учасників: Реєстраційна анкета

Сторінка навчальної програми на Facebook: Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва.

Додаткову інформацію про участь у навчанні можна отримати за телефонами:

+38(099)553-65-70, +38(069)550-94-76