Про скликання 64 сесії

Дата: 29.09.2020 11:38

29.09.2020                                     с. Берестове                                     № 123

Про скликання 64 сесії

Берестівської  сільської ради VІІ скликання

Відповідно до п. 4 статті 46 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  у зв’язку  з  виробничою  необхідністю,  ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  64-у  сесію Берестівської сільської ради сьомого скликання 30

вересня 2020 року  0 10.00 годині в приміщенні ЦНАПу Берестівської сільської ради за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про звіт  про  виконання бюджету об’єднаної територіальної  громади Берестівської сільської  ради за І півріччя 2020 року.

Доповідає: Чмирь А.Ф., начальник  відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності.

2. Про розпорядження сільського голови.

Доповідає: Линник Я.С., головний спеціаліст з кадрової роботи.

3. Про розпорядження сільського голови.

Доповідає: Семкович М.Г., заступник сільського голови з фінансово-економічних питань.

4. Про затвердження  фінансового плану комунального підприємства Комунальне некомерційне підприємство  «Берестівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області  на 2021 рік.

Доповідає: Проценко А.В., головний бухгалтер КП КНП  ,,БЦПМСД’.

5. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

Доповідає:  Кравець С.О., спеціаліст-землевпорядник.

6. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Доповідає:  Кравець С.О., спеціаліст-землевпорядник.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність.

Доповідає:  Кравець С.О., спеціаліст-землевпорядник.

8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.

Доповідає:  Кравець С.О., спеціаліст-землевпорядник.

9. Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельних ділянок громадянам – власникам сертифікатів колишнього КСП ,,Україна’’ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Доповідає:  Кравець С.О., спеціаліст-землевпорядник.

10. Про  надання одноразової  матеріальної  допомоги на поховання.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу СЗН.

11. Про надання матеріальної допомоги.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу СЗН.

12. Про надання матеріальної допомоги.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу СЗН.

13. Про надання матеріальної допомоги.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу СЗН.

14. Про надання матеріальної допомоги.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу СЗН.

15. Про надання матеріальної допомоги.

16. Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проекти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 12.00 год. 29.09.2020 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський  голова                                                                               Н.КУШНІР

З розпорядженням ознайомлений (-а, -і):