Оголошення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Дата: 09.12.2020 10:57

Берестівська сільська територіальна громада Запорізької області повідомляє про початок визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки,  обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звітів про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування “Проект генерального плану с. Берестове Бердянського району Запорізької області”, “Проект генерального плану с. Троїцьке Бердянського району Запорізької області”, “Проект генерального плану с. Радивонівка Бердянського району Запорізької області”, “Проект генерального плану с. Миколаївка Бердянського району Запорізької області”,  “Проект генерального плану с. Довбине Бердянського району Запорізької області”.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування - Берестівська сільська територіальна громада.

Дата початку процедури громадського обговорення 10 грудня 2020 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 10.12.2020 р. по 24.12.2020 р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Орган, від якого можна отримати інформацію екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  -  Берестівська сільська територіальна громада.

Із Заявами про обсяг СЕО можливо ознайомитися на офіційному сайті Берестівської сільської територіальної громади - https://berestivska-gromada.gov.ua/feedback/ у розділі «Новини - Оголошення», а також у приміщенні   Берестівської сільської територіальної громади  за адресою: 71130, Запорізька обл., Бердянський р-н, c. Берестове, вул. Миру, буд. 177 А, тел. 0680681930, 061-539-62-89, e-mail:superberestovesilrada@ukr.net.

Орган, до якого подаються зауваження - Берестівська сільська територіальна громада за адресою: 71130, Запорізька обл., Бердянський р-н, c. Берестове, вул. Миру, буд. 177 А, тел. 0680681930, 061-539-62-89, e-mail:superberestovesilrada@ukr.net.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 10.12.2020 р. по 24.12.2020 р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документів державного планування – Департамент захисту довкілля  Запорізької обласної державної адміністрації - https://www.zoda.gov.ua/article/2069/departament-zahistu-dovkillya.html  та Берестівська сільська територіальна громада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документів державного планування відсутня.

Заява_СЕО_Берестове

Заява_СЕО_Троїцьке

Заява_СЕО_Радивонівка

Заява_СЕО_Миколаївка