Робота в легальному полі – це зручно й вигідно.

Дата: 27.01.2021 15:59

У рамках Урядової кампанії з детінізації зайнятості, Бердянський міськрайонний центр зайнятості продовжує робити свій внесок у загальну справу та прагне ознайомити сторони трудових відносин, що робота в легальному полі – це зручно й вигідно. Так, 27 січня 2021 року за участю представників управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету БМР Запорізької області, ГУ Пенсійного Фонду України в Запорізькій області, Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області та фінансового управління виконкому було проведено виїзний захід, метою якого було доведення інформації про переваги легальної зайнятості та неприпустимість найму працівників без оформлення трудових відносин, неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору.

Під час заходу роботодавцям черговий раз доведено інформацію щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства з питань праці та надано друковані інформаційні матеріали щодо переваг задекларованих відносин з працівниками.

В ході заходу увага роботодавців акцентована на дотриманні норм трудового законодавства та відповідальність за його порушення, зокрема, що за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у визначених законодавством розмірах.