Про скликання засідання виконавчого комітету   Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Дата: 03.03.2021 16:28

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

сільського голови

03.03.2021                                     с. Берестове                                     №  48

Про скликання засідання виконавчого комітету

Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до Регламенту виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, у зв’язку  з  виробничою  необхідністю,  ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради

восьмого скликання 18 березня 2021 року  0 15.00 годині в приміщенні ,,ЦНАПу’ за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  виконання  делегованих  повноважень  щодо  соціального  захисту  населення.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

2. Про благоустрій населених пунктів Берестівської сільської ради.

Доповідає: Хаванов А.О., провідний спеціаліст відділу інфраструктури, комунальної власності та інвестиційної політики.

3. Про вжиття невідкладних заходів щодо поліпшення стану виконавської дисципліни.

Доповідає: Зубко А.Я., начальник відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу.

4. Про  проведення заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

5. Про  план  роботи  виконавчого  комітету  Берестівської  сільської ради на  ІІ квартал  2021 року.

Доповідає: Суницька Г.О., секретар сільської ради.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проекти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 16.00 год. 12.03.2021 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  членів виконавчого комітету сільської ради  про  місце  та  час  проведення  засідання.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Берестівський сільський  голова                                                         І.ЖОГЛО