Про скликання 5-ї  (позачергової) сесії   Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Дата: 03.03.2021 16:30

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

Берестівського  сільського  голови

03.03.2021                                     с. Берестове                                     № 49

Про скликання 5-ї  (позачергової) сесії

Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 4 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  у зв’язку  з  виробничою  необхідністю, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  5-у (позачергову) сесію Берестівської сільської ради восьмого

скликання 18 березня 2021 року  0 10.00 годині в приміщенні сільського клубу № 1 с. Берестове за адресою: с. Берестове  вул. Миру, 104.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про внесення змін до рішення Берестівської сільської ради восьмого скликання  від 24.12.2020 року № 28 «Про створення Служби у справах дітей Берестівської сільської ради, затвердження Положення про Службу у справах дітей та вжиття заходів щодо її державної реєстрації».

Доповідає: Юрченко О.В., головний спеціаліст Служби у справах дітей.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської ради від 24.12.2020р. № 26 ,,Про затвердження структури та штатної чисельності Берестівської сільської ради та її виконавчих органів на 2021 рік’’.

Доповідає:  Кагадій Н.А., головний спеціаліст з кадрової роботи.

3. Про розпорядження Берестівського сільського голови.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

4. Про затвердження Положення  про відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Берестівскої сільської ради.

Доповідає: Бабіч В.М., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер.

5. Про продовження дії дозволів на розміщення тимчасових споруд зовнішньої реклами на території Берестівської сільської ради.

Доповідає: Шиян А.В., начальник відділу юридичного забезпечення, цивільного захисту та військового обліку.

6. Про надання згоди на безоплатне приймання зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району в комунальну власність Берестівської сільської ради.

7. Про надання згоди на безоплатне приймання майна від ДП  ,,Запоріжжя-Агро’’ в комунальну власність Берестівської сільської ради.

8. Про передачу в оренду частини адміністративної будівлі Берестівської сільської ради.

9. Земельні питання.

Доповідають: спеціалісти-землевпорядники.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проtкти рішень секретарю  сільської ради Суницькій Г.О.  до 09.00 год. 04.03.2021 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  депутатів  сільської ради  про  місце  та  час  проведення  сесії.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Берестівський сільський  голова                                                         І.ЖОГЛО