Підсумки І етапу конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Дата: 31.03.2021 14:16

З 01 лютого по 20 березня 2021 року проходив І (міжшкільний) етап конкурсу-виставки декоративно-ужиткового  та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс було представлено 73 роботи від закладів освіти Берестівської сільської ради (в минулому році 51 робота):

• 24 роботи - Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради;
  • 41 робота - Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської  ради;
  • 8 робіт – Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської  ради.

На обласний етап направлено 18 робіт. Дякуємо учням  та їх керівникам за активну участь. Щиро бажаємо учасникам успіхів, нових звершень та перемоги у наступних етапах конкурсних випробувань.

Робота Тинського Констянтина, учня 4 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. «Колиска українського народу»

Робота Гетало Тетяни, учениці 7 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. «Символ ніжності й добра»

Робота Старостіної Маргарити, учениці 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. «В сосновому лісі»

Робота Старостіної Маргарити, учениці 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. «Висока скеля»