STOP! Булінг!

Дата: 07.05.2021 11:25

У Берестівському ДНЗ «Ромашка» були проведені  тематичні виховні заходи щодо протидії булінгу (цькуванню).

Вихователі проводили бесіди з дітьми, заняття  та ігри із метою формування уявлення дітей про поняття дружби, як про соціальні так і про моральну цінність, що передбачає щирість, довіру, взаємну симпатію, взаємодопомогу.

Діти отримали цікаву та корисну інформацію як розкрити переваги добра над злом, щирістю над хитрістю, вивчили правила товаришування.

Для батьків розміщена в групі  в Viber  пам'ятка «Булінг в закладі дошкільної освіти — міф чи реальність». З педагогами проведено анкетування з питання обізнаності з поняттям булінгу