День захисту дітей у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 01.06.2021 16:46

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЩасливі посмішки і радісний настрій створили сьогодні всім присутнім організатори свята «Щасливе дитинство» Бондарчук В.В. та Браженко К.Л..
Незважаючи на погодні умови, веселі конкурси, гарні танці  та пісні стали яскравим свідченням дитячого задоволення. А потім, дякуючи директору АФ «Приазовська» Півню Д.М., всі учасники свята отримали нагороду - смачне морозиво.
Між старшокласниками та педагогами школи пройшли змагання з волейболу.  Команда, яка стала переможницею, була нагороджена тортом.
Всі учасники свята ще раз переконалися в тому, що щасливе дитинство крокує по планеті Земля.
Ясного сонечка, теплого літа і радісного літнього відпочинку побажала всім присутнім заступник директора з НВР Гузь С.І.
Ось таким змістовним і насиченим був сьогодні день у Троїцькій школі.