Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 29.11.2021 11:05

1

Назва предмета закупівлі

«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби (Автопідйомник ричажно-телескопічний)»

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Закупівля здійснюється з метою поточного ремонту, технічного обслуговування ліній зовнішнього освітлення (максимальна вертикальна відстань до світильника- 9 м, максимальна горизонтальна відстань до світильника 7 м. ) , для  видалення аварійних, сухостійних дерев та ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації.

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Згідно із комерційними пропозиціями, та аналізом цін інтернет-магазинів