Новини Берестівської сільської ради

Звернення Івана Федорова

Ми вистояли десять років війни і два роки повномасштабного терору ворога. І за своє будемо стояти до кінця.

12:00 24.02.2024

Міжнародний день рідної мови

Всі народи світу – то Господні діти, Всіх народів мови – то Господній дар, Але мова мами – найрідніша в світі, В ній є все: і святість, і краса, і чар. Роман Завадович

12:54 21.02.2024

4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку, що відзначається 4 лютого, - це щорічний захід, який було організовано ще у 2005 році Міжнародним протираковим союзом (International Union Against Cancer, UICC) з метою залучення уваги світової громадськості до цього страшного захворювання.

09:49 08.02.2024

Опитуваннядля виявлення потреб і проблем захисту та підтримки дітей, які фізично постраждали внаслідок воєнних дій в Україні

Шановні мешканці Берестівської громади! "Благодійний фонд "Право на Захист" проводить дослідження з метою виявлення потреб дітей, яким завдано фізичну шкоду здоров'ю внаслідок воєнних дій, збройних конфліктів, військової агресії РФ проти України. Вразі необхідності Ви можете заповнити анонімну гугл - форму за посиланням: https://cutt.ly/gws55ExZ.

10:11 22.01.2024

Щодо проведення опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу. Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом. Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів. Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші. Враховуючи наведене, просимо розповсюдити інформацію про проведеннявсеукраїнського опитування серед підпорядкованих вам органів, шляхом розміщення лендінг сторінки (посилання https://survey.sportforall.gov.ua) на офіційних сайтах, сторінках у соціальних мережах та в месенджерах, а також долучитися до опитування.

10:09 04.01.2024