Новини Берестівської сільської ради

Дата: від до Скинути

Семінар на тему: «Викуп с.г. ділянок, новий податок на 1 га, повернення ПДВ 20%, списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари»

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрного сектору підготовлено четвертий у 2021 році семінар на тему: «Викуп с.г. ділянок, новий податок на 1 га, повернення ПДВ 20%, списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари». Семінари заплановано провести з виконанням протиепідемічних вимог, визначених постановою КМУ № 1236 та рекомендаціями МОЗ № 50 зокрема, з обов’язковим обмеженням кількості учасників, використанням масок, проведенням дезінфекції, дотриманням соціальної дистанції.

14:40 18.08.2021