Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 19 листопада 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Житлове право: роз'яснення щодо вселення та виселення з житлового приміщення; право власності на житлові приміщення; договір найму житлового приміщення; зняття особи з місця реєстрації; визнання особи такою, що втратила право на користування житлом та зняття з реєстрації; приватизація приміщень гуртожитку його законними мешканцями тощо», під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, Наливайко Павло Іванович .

14:00 12.11.2019

Увага! Пряма лінія!

У середу, 16 жовтня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Подорожко Володимир Володимирович.

08:41 08.10.2019

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 15 жовтня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб: порядок взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та порядок отримання ними соціальних виплат; встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території; порядок перетину лінії розмежування», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

08:40 08.10.2019