Оголошення

Оголошення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Берестівська сільська територіальна громада Запорізької області повідомляє про початок визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки,  обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звітів про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування “Проект генерального плану с. Берестове Бердянського району Запорізької області”, “Проект генерального плану с. Троїцьке Бердянського району Запорізької області”, “Проект генерального плану с. Радивонівка Бердянського району Запорізької області”, “Проект генерального плану с. Миколаївка Бердянського району Запорізької області”,  “Проект генерального плану с. Довбине Бердянського району Запорізької області”.

10:57 09.12.2020

«Безпечна подорож та працевлаштування в іншій країні»

Виїзд за кордон може залишити надзвичайні враження та відкрити нові обрії. Водночас, вкрай важливо дотримуватися правил безпечної подорожі та працевлаштування в іншій країні. Нехтувати цими правилами може завдати неабиякої шкоди: обмеження права подальшого виїзду та роботи за кордоном, обмеження свободи, втрати здоров’я чи навіть життя. Краще дізнатися більше заздалегідь, щоб не опинитись в скрутній ситуації за кордоном.

09:47 20.10.2020