Престольне свято храму Олександра Невського!

У суботу 12 вересня 2020 року у  храмі  на честь святого Благовірного князя Олександра Невського (с Берестове) відбудеться  Божественна Літургія з нагоди Престольного свята нашого храму!

13:27:44 08.09.2020

Запрошуємо взяти участь у тренінгах «Практичні аспекти підприємницької діяльності у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях», «Стратегічний розвиток бізнесу у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях»

Бердянський міськрайонний центр зайнятості повідомляє, що програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки європейського союзу, урядів королівства Данії та Японії заплановано проведення серії тренінгів «Практичні аспекти підприємницької діяльності у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях», «Стратегічний розвиток бізнесу у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях».

11:52:12 02.09.2020

Схема земельних ділянок колишнього КСП "Батьківщина"

У приміщенні ЦНАП Берестівської сільської ради (с. Берестове, вул.Шкільна 32)  до 28.08.2020 буде розміщено схему земельних ділянок колишнього КСП "Батьківщина" зі списками володарів відповідних земельних ділянок.

09:52:43 17.08.2020