Державна служба зайнятості продовжує працювати в штатному режимі з обмеженнями

Шановні клієнти державної служби зайнятості!                Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту Вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.               Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.    Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів:

08:34:31 18.03.2020

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ 2019-NCOV

Кабінетом Міністрів України вирішено ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Діє карантин в навчальних закладах від 12 березня до 3 квітня.

11:47:42 16.03.2020

Подорож у світ фінансів

У рамках проведення Місячника кар’єри молоді «Твоя успішна кар’єра» та у форматі діяльності «PROFI Центру» 3 березня поточного року студенти Бердянського державного педагогічного університету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали головний офіс Ощадбанку, де ознайомилися із структурою та особливостями його діяльності.

16:37:51 04.03.2020