Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ  МІКРО-, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

15:18 11.09.2019

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 17 вересня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Цивільне право: оформлення житлових субсидій; призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім ’ям; примусове виконання судових рішень тощо», під час якої на запитання іромадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого ценіру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

16:27 10.09.2019

Грант для студентів Берестівської громади для сплати навчання в 2019-2020 роках

До уваги студентів Берестівської громади, денній та заочній формах навчання. Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі від компанії Scholarship, переможець якого отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання.

10:10 10.09.2019

Увага, ПОЛЮВАЛЬНИКАМ! Встановлення строків полювання та порядок його здійснення

“ Про встановлення строків полювання та порядок його здійснення, а також норм відстрілу інших мисливських тварин віднесених до державного мисливського фонду, у сезон полювання 2019/ 2020 років, на території мисливських угідь КП “ОХОТА” Бердянського товариства мисливців та рибалок”

14:00 04.09.2019

Нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN

До уваги платників податків! Бердянське управління Державної казначейської служби України у Запорізької області повідомляє, що з 01.10.2019 вступають в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN.

11:11 03.09.2019

Увага! Пряма лінія!

У середу, 11 вересня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу Тарасов Володимир Григорович.

16:16 02.09.2019

Увага! Пряма лінія!

У середу, 14 серпня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання іромадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності зериторіальних громад області та житлово-комунального господарства, Дудка Віктор Іванович.

16:26 05.08.2019

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 8 серпня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник відділення  національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області, Четвертак Сергій Іванович. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

14:58 29.07.2019