Увага! Пряма лінія!

У п’ятницю, 26 квітня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Бабенко Олександр Петрович. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

16:03 22.04.2019

Пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обоє 'язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та

Увага! Пряма лінія! У вівторок, 16 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обоє 'язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо)», під час якої на запитання іромадян відповідатимуть представник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

08:58 10.04.2019