Анкета Міністерства Культури України ""Якісні і доступні культурні послуги""

З метою забезпечення прав людини на якісні і доступні культурні послуги та в рамках виконання завдань Плану заходів з реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 355, Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами та доцільності його впровадження. Просимо Вас взяти участь у цьому опитуванні та заповнити запропоновану нижче електронну анкету, а також , по можливості, поширити дану анкету серед родичів, друзів, колег, знайомих. Результати дослідження будуть використані в ході роботи над розробленням мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами (визначення переліку, змісту та обсягу культурних послуг, що надаватимуться громадянам на безоплатній основі). Даний стандарт буде спрямований на підвищення рівня забезпеченості прав громадян на отримання якісних і доступних культурних послуг. Запропонована анкета складається з 40 запитань, розділених на 4 блоки: бачення сутності культури та культурного середовища свого місця проживання; розуміння власних культурних прав; побажання і пропозиції щодо змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами; загальні дані про респондента. Опитування триватиме до 22 липня 2019 року.

13:48 08.07.2019

Увага! Пряма лінія!

У п’ятницю, 26 квітня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Бабенко Олександр Петрович. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

16:03 22.04.2019

Пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обоє 'язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та

Увага! Пряма лінія! У вівторок, 16 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обоє 'язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо)», під час якої на запитання іромадян відповідатимуть представник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

08:58 10.04.2019