#ДеньВишиванки

У Берестівському ДНЗ «Ромашка» відзначили День вишиванки,  щоб розширити знання дітей про особливості вишитої сорочки її значущість, прищепити любов до українських традицій, гордість за духовне багатство своєї країни .

16:43 20.05.2021

Відзначення 150-річчя з дня народження Василя Семеновича Стефаника

У Троїцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів були проведені виховні заходи, присвячені 150-річчю від дня народження видатного українського письменника, майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника:

16:57 17.05.2021

Вітаємо переможців!!!

В Запорізькій області відбулися перші інклюзивні ігри «Ми разом». Учні Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. стали активними учасниками.

16:53 17.05.2021

Мак пам'яті

Берестівський ДНЗ «Ромашка» долучаються до творчого онлайн флешмобу "Мак пам'яті". #флешмобМакиПамяті2021

10:14 08.05.2021

"Ці дні у пам'яті народній"

Учні  7 та 10 класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до заходів з нагоди Дня пам’яті і примирения та Дня Перемоги у Другій світовій війні.

10:05 08.05.2021

STOP! Булінг!

У Берестівському ДНЗ «Ромашка» були проведені  тематичні виховні заходи щодо протидії булінгу (цькуванню).

11:25 07.05.2021

День Матері у Троїцькому ЗДО "Пролісок"

7 травня напередодні Дня Матері у Троїцькому ЗДО" Пролісок" не забули про ще одне з травневих свят в Україні, яке називається просто, але стосується кожного з нас! Кожної людини, яка ходить по землі. Це день Матері - "Заквітчалася земля - матусям свято принесла!" Вихователь організувала в дитячому садку тематичний день та провела низку заходів приурочених до свята: загадувала загадки про матусю, читала вірші, на музичному занятті співали пісень, власноруч дітки виготовили весняні квіточки для найрідніших і найкоханіших матусь, а також грали в дидактичну гру "Збери букет для матусі" і нагородили їх грамотою "Найкращої матусі у світі".

11:13 07.05.2021

День довкілля в Берестівському ДНЗ «Ромашка»

Кожного року Берестівський садочок долучається до Дня довкілля. Екологічне виховання — не примха, а потреба часу. Привчати дітей екологічно мислити, відчувати себе громадянами не певної країни, а планети Земля — одне із завдань виховання підростаючого покоління.

11:03 07.05.2021