16 вересня - День народження рідного села

Протягом 10.09.2018 р. – 15.09.2018 р. в Берестівській школі проходили заходи, присвячені Дню села та 75-тій річниці визволення від фашистських загарбників. До свята учні написали гарні вірші про рідне Берестове, намалювали яскраві малюнки на асфальті, поклали квіти до братської могили загиблих воїнів, взяли активну участь у загально сільському святі. У класних колективах провели виховні години, присвячені історії нашого краю. Бібліотекар школи Ільченко Ю.В. підготувала тематичну виставку «Мій рідний край – моя історія жива». Найкращі вірші юних поетів (учениці 9 класу Зозулі А., 9 класу Матвійко Н., 9класу Грищенко А., 5 класу Зозулі Д., 5 класу Буркут Н., 5 класу Северин Т., учня 5 класу Коломойця Д.) відзначили на святі, яке відбулося 15 вересня у центрі села. Дякуємо усім учасникам й організаторам заходів.