Берестівська громада
Бердянський район, Запорізька область

Відділ освіти

 

24 лютого  в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель хімії Горбуля Анатолій Анатолійович дав  відкритий урок в межах атестації. Під час уроку вчителем було використано різноманітні форми роботи, інтелектуальні вправи, демонстраційний та віртуальний експеримент, мультимедійна презентація та самостійна робота учнів.

 

Сотню вже зустріли небеса…

Летіли легко, хоч Майдан   ридав…

І з кров’ю перемішана сльоза…

А батько сина ще не відпускав…

20 лютого 2017 року в школах Берестівської сільської ради вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні: учні 1-4 класів  Троїцької ЗОШ виготовили символічні свічки і прикріпили до стенду «Герої не вмирають!».

У школах Берестівської ОТГ було проведено лінійки з інформаційними повідомленнями та щирими словами віри, надії у молоде у молоде покоління українців. Пам'ять Героїв було вшановано хвилиною мовчання.

 

17 лютого 2017 року збірна команда Берестівської сільської ради взяла участь у першому відкритому чемпіонаті інтелектуальної  гри «Фортуна» серед дорослих команд на базі КЗ «Веселівської районної різнопрофільної  гімназії»

 

17 лютого 2017 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання з баскетболу серед учнів нашої громади.  Вітаємо з перемогою команду дівчат Троїцької ЗОШ та команду юнаків Миколаївської ЗОШ, які посіли І почесне місце.

 

9 лютого 2017 року в актовому залі Берестівської загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів  пройшов II етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». У конкурсі взяли участь 12 учнів із Берестівської, Миколаївської та Троїцької шкіл. Серед учнів 1-4 класів перемогу здобула учениця 2 класу Миколаївської ЗОШ Синєок Діана, друге місце виборола учениця 1 класу Миколаївської ЗОШ Яковчук Єлизавета, третє місце посіла учениця 3 класу Троїцької ЗОШ Зозуля Анна. Серед учнів 9-11 класів перше місце у Наталії Сірівні – учениці 11 класу Берестівської ЗОШ, друге місце у Барана Юрія – учня 9 класу Берестівської ЗОШ та Євгенії Петриковець – учениці 11 класу Троїцької ЗОШ. Переможці конкурсу будуть представляти нашу громаду на обласному етапі конкурсу в місті Запоріжжя. Побажаємо їм завзяття, сили й перемоги! Дякуємо всім учасникам заходу за щирі й цікаві виступи. До нових зустрічей!

 

5 лютого 2017 року в Запорізькому Січовому колегіумі відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Учень 8 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Валько Олексій показав гарні знання з  предмету і посів призове ІІ місце. Підготувала  Учня до участі в обласній олімпіаді вчитель географії Гома Валентина Володимирівна!

Вітаємо Олексія та Валентину Володжимирівну з перемогою!

Бажаємо творчого натхнення, оптимізму, успіхів у всіх починаннях.

 

 

З 30 січня 2017 року по 03 лютого 2017 року наші директори шкіл та начальник відділу освіти  пройшли навчання І етапу курсів підвищення кваліфікації в ДВНЗ  «Університеті менеджменту освіти» НАПН України.

Ініціативною  групою директорів опорних шкіл та керівників управлінь освіти, які навчалися на І етапі тематичних курсів з проблеми розвитку опорних закладів освіти в Університеті, створили спільноту "Децентралізація управління освітою". Ми запрошуємо всіх небайдужих приєднуватись до нас з метою обговорення актуальних питань децентралізації у галузі освіти, підготовки і проведення цікавих заходів, змістового наповнення курсів ПК в УМО і просто для професійного спілкування.