День захисту тварин у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

8 жовтня учасники гуртка «Юні друзі природи», учні 3 та 4 класів Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст., провели день, присвячений захисту тварин. Діти підготували виставку малюнків та фотографій зі своїми улюбленцями. Було проведено годину спілкування за творами В. Сухомлинського. Всі уважно слухали оповідання, робили висновки, демонстрували свої найкращі якості характеру. Далі під час цікавої вікторини команди дівчат та хлопців показали гарні знання з теми «Цікаве про тварин», продемонстрували вміння розгадувати загадки, доповнювати прислів я, розв’язувати кросворди. День закінчили переглядом цікавинок про домашніх улюбленців. Вражали своїм виглядом коти-товстуни, собаки-рекордсмени та тварини, яким люди залишали мільйонні спадки.