Нормативно - правова база

Нова українська школа

Перелік навчальних програм з української мови, рекомендованих МОН України, для реалізації варіативної складової навчальних планів у 2018/2019 н.р.

"Про організоване завершення 2017/2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти"

"Про вибір і замовлення підручників для 5 класу"

"Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 н.р."

"Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи"

"Про затвердження Типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти"

"Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»"

Закон України "Про освіту"