Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

До 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського

Цьогоріч в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої - унікальне явище в українській та світовій педагогіці, людини з великою душею та талантом вчителя - Василя Олександровича Сухомлинського.Його серце завжди несло добро, щастя, радість усім, хто з ним спілкувався: і дітям, і дорослим, і літнім людям. 

   В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек та з нагоди визначної дати бібліотекарем Миколаївської школи  Браїлко В.А. було проведено ряд заходів, в яких активну участь взяли учні молодших класів. Діти залюбки інценізували твори великого педагога-гуманіста, показуючи свої акторські здібності. Вихованці не лише уважно спостерігали за друзями, але й брали активну участь в обговоренні творів педагога. 

  Школярі залюбки долучилися до конкурсу дитячого малюнку "Улюблений твір В.О.Сухомлинського". Виставка творів показала, що діти прагнуть творити добро на землі.  В ході родинного читання "Я прочитаю тобі казку" діти більше поспілкувалися з рідними, вчилися людяності та мудрості.     В.О.Сухомлинський завжди бажав, щоб діти зростали добрими, чуйними, талановитими. То ж читаймо твори педагога, збагачуймо свої знання та співаймо шану педагогові-творцю! 

 

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису 

 

Фото без опису

 

Фото без опису 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора