МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ОЛЕНЯТКО" БЕРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Повна назва: Миколаївський дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок) "Оленятко" загального типу Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області

Адреса: 71135, Запорізька область, Бердянський район, с. Миколаївка, вулиця Миру, б. 22

E-mail: kolomoets2018@ukr.net

Завідувач ДНЗ: Коломоєць Людмила Юріївна

Мова освітнього процесу: Згідно зі статтею 7 Закону України Про освіту, мовою освітнього процесу у закладі освіти є державна мова.

ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ДНЗ «Оленятко» ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСІБ, ПРИЧЕТНИХ ДО БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ)

11:50 10.11.2020