Участь спеціалістів у семінарах, тренінгах, консультаціях

Подяка за активну участь у Проекті "Мережування робочих груп згромадської безпеки та соціальної згуртованості, як інструмент побудови миролюбовного й відкритого суспільства  в інтересах сталого розвитку країни на прикладі 9 громад Запорізької област"

24 червня відбулася зустріч в Бердянській районній адміністрації в рамках проекту «Мережування груп з громадської безпеки та соціальної  згуртованості, як інструмент побудови миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку країни на прикладі 9 громад Запорізької області» на території Бердянського району.

15:50:22 25.06.2020

Тренінг ГО"ПРОСТІР ГІДНОСТІ"

22 червня 2020 року відбулася зустріч з Євгеном Кавуном, представником Громадської  організації "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР НЕНАСИЛЬНИЦЬКОГО СПІЛКУВАННЯ І ПРИМИРЕННЯ "ПРОСТІР ГІДНОСТІ".

09:39:38 24.06.2020