Участь спеціалістів у семінарах, тренінгах, консультаціях

Подяка за активну участь у Проекті "Мережування робочих груп згромадської безпеки та соціальної згуртованості, як інструмент побудови миролюбовного й відкритого суспільства  в інтересах сталого розвитку країни на прикладі 9 громад Запорізької област"

24 червня відбулася зустріч в Бердянській районній адміністрації в рамках проекту «Мережування груп з громадської безпеки та соціальної  згуртованості, як інструмент побудови миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку країни на прикладі 9 громад Запорізької області» на території Бердянського району.

15:50 25.06.2020

Тренінг ГО"ПРОСТІР ГІДНОСТІ"

22 червня 2020 року відбулася зустріч з Євгеном Кавуном, представником Громадської  організації "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР НЕНАСИЛЬНИЦЬКОГО СПІЛКУВАННЯ І ПРИМИРЕННЯ "ПРОСТІР ГІДНОСТІ".

09:39 24.06.2020

Онлайн-консультації з питань організації соціальної роботи в громаді

Основними темами консультації були «Планування та організація надання соціальних послуг» та «Сімейно орієнтована соціальна робота, захист дитини та міжвідомча взаємодія». На консультації були висвітлені питання як загального, так і спеціального (практичного) характеру.

14:08 17.06.2020

Проведено навчання з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома Берестівської ОТГ

На базі Берестівської сільської ради відділенням соціальної допомого вдома проведено семінар з соціальними робітниками на тему : «Державний стандарт догляду вдома – надання соціальних послуг».     Демиденко Я.О. – провідний спеціаліст відділу СЗН.

13:59 11.11.2019