Замість сміття дитячій майданчик

Замість сміття – дитячий ігровий майданчик.

Багато років  перехрестя вулиць  «Октябрьськая» та «Зарєчная» в с. Берес-тове  «прикрашалося» величезним курганом сміття . Зносилося воно з усіх  прилеглих вулиць і винного було не знайти. Три роки тому ,за ініціативи сільської ради  було організовано вивіз сміття . Мабуть вже тоді почалися перші кроки до об’єднання громадських зусиль  та розбудження  активності мешканців села. За допомоги  агроцеху «Запоріж - Агро»,фермерського господарства «Марія» ,орендарів Клименко І.Ю., Лєсного В.І.,Ниміч С.М., Марченко І.В.,Андрущенко А.Я  було надана техніка і за два дні роботи земельна ділянка за сміттям   загальною площею 340 квадратних метри перетворилася   на чисту площадку. Щоб якось зацікавити мешканців села сільською радою було  придбано в цьому році дитячий ігровий майданчик на суму 32 тис. грн. Ніхто і не думав що це стане початком  згуртування людей. Що тут почалося?!!!!Батьки ,мами,дідусі і бабусі ,навіть сама малеча ,майже тиждень  установлювали   гойдалки, карусель,гірку,зробили своїми руками пісочницю,турнік, рівняли  та підсипали територію майданчика,косили та прибирали бур’ян - дружньо і весело йшла робота. А результатом цього стало свято  для дітей з казковими героями і солодощами,іграми і танцями. На свято завітали голова Бердянської районної адміністрації Р.Ф.Молодецький депутат районної ради Григорій  Линник , які теж приймали участь у будівництві майданчика(допомогли наданням техніки та матеріалом для підсипки площадки).Я  депутатам  пришлого скликання Івану Клименко та нового скликання Сергію Зіборову,що підтримали ініціативу і організували роботу . Дякую  мешканцям  села Івану  та Оксані Лисенко ,Вікторії Зіборовій, Ніне Гавро ,Ользі  Клименко,Олександру та Ларисі Сірівні, Володимиру Онищенко ,Валерію Бабуху,Олексію та Катерині Кушнір,Сергію Андрущен-ко,Григорію Ручка  та усім хто  приймав будь яку участь в будівництві майданчика. Робота  згуртувала  .Тепер з кожним днем нові і нові плани придумує   новостворена команда громади:клумби і лавочки,посадка дерев та виготовлення нових куточків для своїх дітей-ось не повний перелік майбутніх робіт. Разом можна зробити багато гарних справ. Тож нехай цей приклад підхоплять і інші  мешканці села. Не залишайтесь байдужими  до  місця   ,де живете ви і ваші діти-прикрашайте своє село не сміттям ,а квітами та  дитячими площадкам-і тоді всім нам буде добре .